Těhotenský bezpečnostní pás do auta

To, že je nutné se poutat v autě také v těhotenství jistě ví každá těhulka. Co by náraz znamenal pro miminko a maminku víme jistě také, to se nebudeme stresovat detaily. Otočme to v pozitivní – dnes vám dám tip na bezpečnostní pás pro těhotné, který ochrání miminko a také je při cestování velmi pohodlný.

Vzhledem k tomu, že jsem cestovatelka a pořád někde trajdám, tak bezpečnostní pás pro těhotné pro mě byl jasnou volbou hned od začátku. Ovšem myslím si, že je jedno jak často v autě těhulka sedí. Nehoda se může stát,  i když jede člověk kousek.

Prostě bezpečnost na prvním místě 🙂

Koupila jsem si tedy bezpečnostní pás pro těhotné, který se upevní za sedačkou, sednu si na něj a spodní část bezpečnostního pásu, který je přes bříško, dole stáhnu a zapnu. Je to velmi snadné a rychlé. Ovšem co je naprosto skvělé je to, že mě vůbec přes těhu bříško netlačí! Můžu vám říct, že toto na něm velmi oceňuji a skrz pohodlí bych bez něj už nejela.

                 

Koupila jsem si pás za 1.400,- Kč, což mi přijde krásné. Ruku na srdce, člověk utratí kolikrát peníze za takové blbosti – tam kafe, tam tyčinku, sté šaty a tak. No a jakmile bude Anička s námi, tak ho zase pošlu dál jiné těhulce. Třeba se vám poštěstí a koupíte pás z druhé ruky. Určitě doporučuji nejdříve tuto možnost hledání. Značku mám BeSafe, která mě oslovila – v tomto nejsem žádný odborník, prostě jsme s manželem googlili a vybrali si tento 🙂

 

Takže dnes jen krátce o bezpečnosti pro miminko a vás při cestování.

 

Přeji krásné, bezpečné a pohodlné cestování 🙂

 

Jana

Jsem eko-ezo-bio žena, která miluje jógu, kvalitní jídlo a svůj život. Ukazuji lidem cestu jak mít harmonii a energii pro tělo a duši. Mám za sebou dlouhou cestu a tak předávám své zkušenosti jak milovat sebe, svou ženskost, jak vařit zdravá jídla s lehkostí a radostí a každý den mít důvod se usmát. Můj příběh si přečtěte zde >>
Příspěvek vytvořen 27

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek